Na tej stronie mogą Państwo oglądać zdjęcia wyrobów stworzonych poprzez połączenie naszych sił. Celem Stark Inox jest kompleksowa obsługa klientów polegająca na dostarczaniu im produktów najwyżej jakości. Zapewniamy usługi projektowe, produkcję, kontrolę jakości i transport – wszystko etapy ukończymy z najwyższą starnnością. Pomagamy tworzyć naszym Klientom ich duże projekty i jesteśmy ich cząstką.

Stark Inox specjalizuje się w obróbce stali nierdzewnej, aluminium i stali czarnej. Jesteśmy małą i bardzo elastyczną firmą. Wyprodukujemy dla Ciebie prawie wszystko z zachowaniem najwyżej jakości, w razie potrzeby wyknamy również projekt. Posiadamy sprawdzony i zaufany zespół współpracowników za których bierzemy pełną odpowiedzialność. Naczym celem jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi, uwzględniając koncepcje, projekty, produkcję, odbiór niezależnych organizacji certyfikujących, pakowanie oraz transport. Każde zlecenie jest dla nas ważne – małe i duże. Specjalizujemy się w produkcji jednostkowej i krótkich serii, robimy również prototypy. W naszej pracy łączymy proces mechanicznej obróbki z pracą ręczną, gdyż wierzymy, że nawet w XXI wieku niektóre prace wziąż najlepiej wykonywane są ręcznie, przez wykwalifikowanych rzemieślników.

Obiecujemy cztery rzeczy:

  1. Najwyższą możliwą jakość
  2. Terminowość
  3. Obsługę inżynierską projektu – doradztwo, projektowanie
  4. Konkurencyjną cenę

Nie ma nas na Facebook’u – my pracujemy.

Nie mas na Twitter’ze – nasze produkty mówią same za siebie.

O nas

Szukasz firmy która chce i potrafi obrabiać stal i aluminium?

Oferujemy kreatywne rozwiązania dla naszych klientów. Od pierwszych szkiców poprzez produkcję, aż po dostawę

Kreatywne myślenie, spawanie, budowanie konstrukcji, obróbka mechaniczna stali i końcowe wykończenie – tym się zajmujemy

Skupiamy sie na wymagających zaangażowania produktach aby tworzyć rzeczy wielkie